S rukou na srdci přísahám, že jsou recenze pravdivé a přímo od zákazníků.


Šaman J.O.S.Pro případný zájem přejděte prosím do obchodu a vyberte si šperk s tím, že mi napíšete v košíku číslo šperku a své přání co by měl dělat :)


Děkuji Vám za Vaši důvěru a za Vaši objednávku.


S láskou a respektem Michael

( šaman J.O.S. )

Michaeli moc tě zdravím. Chci ti říct, že od 4.1.2020 nosím amulet a už třetí den jsem pocítila změnu. Začíná se mi dělat lépe a co více, změnu zaznamenaly i moje dvě děti. Moje 15ti letá dcera mi řekla: "Mami něco je jinak. Vypadáš lépe." a Já na to: "Já vím".


Amuletotalisman je pořád na mém těle. Cítím sebedoplnění. Michaeli po sedmi letech útrap jsem spokojená konečně. S pokorou děkuji. 


Lucie Sv.

Milý Michaeli. Od té doby, co mám amuletotalisman, tak jsem změnila vůbec cekový vztah k sobě. Víc si důvěřuji, vic si nasouchám a jdu za svými Sny. Dnes a denně mě posunuje Síla v amuletotalismanu uchovaná zase se v něčem vzdělat, zlepšit, překročit daší strachy. Moc Ti Děkuji a Miluji (se).


Bedřiška Z.

Vše Top ;-) Doporučuji všem.


Jakub D.

Díky amuletotalismanu se nám podařilo otěhotnění. Dva roky jsme to zkoušeli, ale neúspěšně. Po objednání amuletotalismanu se nám do měsíce podařilo počení. Ze srdce děkujeme Michaeli.


Lucie N.

Cítím sílu svého amuletotalismanu na každém kroku. Včera jsem se překonala. Vstoupila jsem do prostoru plném cizích lidí beze strachu. Jsem zvědavá, kam až se můj život posune.


Alena K.

Tvoje magie je velmi účinná a velmi mocná, velká lebo sa mi žačíná všechno splňať. Vďaka amuletotalismanu se mi život změni o 180°. Vďaka Tebe čos ti za to zaviazani Michaeli.


Aldo F.

Děkuji ti za amuletotalisman.  Tři dny jej nosím a je mi s ním hezky.


Markéta P.

Michaeli , jsi můj učitel silového tréningu. Tvá síla a moc mi otevírají vše. Děkuji Ti. Mír a Lásku a Štěstí Ti přeji.


Honza J.

Děkuju Ti za amuletotalisman, jeden by nevěřl, jakou má sílu. Už mi pomohl v hodně  situacích, kterých jsem se obávala.


Lenka S.

Dobrý deň Michaeli, konečně som sa dostala k tomu povedať aký je amuetotalisman skvelý :) darí sa mi všetko do čoho sa pustím. Nádherné veci sa začali diať a všetko čo nemalo patřiť odišlo :). Velmi krásně ďakujem a prajem krasný deň.


Gabriela R.

Vše lépe zvládám a cítím se volna :)


Veronika Há.

Amuletotalisman mě konečně zklidnil a dodal mi pocit bezpečí. Cítím ohromnou ochranu. Děkuji Ti Michaeli.


Michaela Fr.

Dělal jsi mi pro neteř Naty amuletotalisman. Aby jí pomohl. Za tu dobu co jej nosila u nás, bya klidnější a moc si jej oblíbila. Nesundává ho. Věřila jsem že jí pomůže a z mého pohedu jsem spokojená. Další bych chtěla pro dceru, myslím si že potřebuje síu na některé věci, události jelikož mi připadá že si nevěří.. Objednávám další. Ze srdce děkuji Michaeli


Andrea T.

Dneska se mi o Tobě zdálo. Navšívil jsi mě a dal jsi mi amuletotalisman osobně. Měl jsi křídla a byl jsi anděl. Měl jsi příjemný hlas a dotek :). Ze srdce děkuji.


Monika M.

Mám od Vás  amuletotalisman ze stříbra, který má spoustu energie a velmi pozitivní účinky. Přitahuje mi do života pozitivní lidi a hlavně lásku. Konečně jsem našla opět  po peti letech partnera který mi rozumí a je nám spou fajn. Ze srdce děkuji.


Marcela K.

Ahoj Michaeli, nevím po jaké době Ti idé posílají recenze, ale na mě to už začalo působit při zadání objednávky. Ještě moc děkuji za vstřícnot. Amuletotalisman přišel v den kdy měl přijít. Ty stavy co jsem zažívala po nasazení byly fantastické. Jsem velice klidná a citím bezpečí. Má krásně bilou auru amuletalisman. Od té doby co jej mám na krku, mazec :). Měj se krásně a děkuji. 


Gabriela S.

Viděla jsem reklamu na Vaše amuletotalismany, přečetla a odešla. Večer jsem seděla a sledovala kone filmu o Africe. Paní se vracela zpět do Evropy a černoška jí dávala na památku ochranný náhrdelník.  V tu chvíli jsem si uvědomila, že to není náhoda. Věděla jsem, že jej také potřebuji. Mockrát Vám děkuji. 


Anna T.

Šamballu provádím už třetí měsíc a už první dny jsem cítila vnitřní klid. Nejprve jsem meditovala jen 5 minut denně, ale teď už si dávám i 50 minut denně. Načerpám ohrmné množství energie a inspirace. Je to úžasné napojení. Stav neskutečné uvolněnosti, až bych to nazvala, že mysl se odpojí od těla a člověk se dostává do vyšších dimenzí :). Je to krásné. Ze srdce Ti děkuji Michaeli.


Monika P.

Ďakujem za dar, je čarovný a maggický. Plní svoj účel znameňitě: Som Vám zo srdca vdačná. Prajem eště vela krasných a magických darov pro tých, krorí su pripravení. Ďakujem 


Monika Vl.

Mění se vše. Beru vše pozitivněji.


Dagmar V.

Cítím se kidnější a vyrovnanější díky amuletotalismanu. Děkuji :)


Jana Bi.

Michaeli mám od Tebe ti amuletotalismany a fungují přešně. Jsou velice silné. Veliká pochvala. Michaeli jsi cenově dostupný pro lidi - ve s rovnání co vše do amuletotalismanu dáváš. Za mě ohromné DÍKY :)


Renata O.

Děkuji celou svou bytostí za amuletotalisman, který byl vytvořen energií Michaela. Zemřela mi jedna z nejmilovanějších lásek mého života, můj průvodce - František. Pro jeho Duši to byl a stále ještě je velmi těžký odchod a vnímám, že je mou přirozeností podílet se na tom, aby se jeho nádherná duše vrátila zpet, ke světu. Jedné noci když mi bylo opravdu těžko tak jsem uviděla amuletotalisman a doslova mě volal.  Navedo mě to k tomu abych tě Michaeli požádala o vytvoření amuletotalismanu pro Františka, do země. S láskou Ti děkuji za pomoc.


Andrea K.

Ahoj příteli, chtěl bych ti poděkovat, posledních pár dní je opravdu magických. Vše se mění k lepšímu a přeskládává, strachy jsou pryč. Překážky mizí. To mě v minulosti velmi limitovalo. Držím se v přítomném okamžiku, což bylo předtím obtížné. Procházím opravdu hlubokou změnou a to všechno díky Tobě! :)  Cítím opravdu sílný vděk a pokoru. Děkuji za vše co si zatím učinil, moc mi to pomohlo! :) 


Martin L.

Michaeli podstoupila jsem u Tebe zasvěcení do šambally na dálku. Musím říct, že to byla neuvěřitelná síla to zasvěcení. Myslím, že ty všechny stupně najednou povolili záměrně. Cítím se tak úžasně. Jako bych měla novou životní sílu. A to pár let už nešlo. Chodím jako rozžhavená kamínka :). Děkuji Ti


Gabriela C.

Chtěla jsem ti napsat jak je šambala úžasná. Dnes jsem s ní léčila viděla jsem vílé krasné bytosti a bíložluté léčivé světlo a spoustu pomáhajících rukou. Fakt nádhera. Jsem za ní moc vděčná. Všem doporučuji podstoupit zasvěcení do šambally u Michaela.  Je to na dálku  a já mohu být v pohodlí svého domova a udělat si zasvěcení kdykoiv po tom co mi jej Michael zpřístupní ve změném stavu vědomí. Do kterého se dostává skrze hudbu a meditaci. Michael je úžasný člověk . S láskou Hanička :)


Hana G.