Amuletotalismany

Dobrý den :). Do amuletotalismanu (šperku) je možné vložit maximálně 33 vlastností.

Možnosti vlastností, které si lidé nejčastěji žádají:


ochrana, síla, sebeláska, harmonizace čaker, detoxikace organismu, odvaha, štěstí, respekt okolí, podpora okolí, klidná mysl, silná vůle, koncentrace, rychlejší spalování tuků, rychlejší metabolismus, snížení váhy o ( maximálně jsme dělali 30kg ), sebevědomí, sebehodnota, lepší paměť, vyšší inteligence,  přitáhnutí lepší pracovní nabídky, finanční hojnost, prosperita, úspěch, zlepšení motorických schopností, léčení konkrétního zdravotního stavu (např. páteř, zuby, klouby, orgány jako játra, štítná žláza, žaludek apod)


odstranit negativní vzorce, žít v bezpodmínečné lásce, umět se napojit na své vyšší já, rozpoznat svou intuici a řídit se jí, umět rozpoznat pravdu od iluze,sjednotit oddělené části vědomí, napojit se na zdroj, rozproudit životní energii, uzdravit své ženství, uzdravit zranění z odmítnutí, uzdravit zranění z opuštění, aktivovat své talenty a daryKOMPLETNÍ SORTIMENT samancompany.com (magiezije.cz) NABÍZÍ POUZE UPOMÍNKOVÉ PŘEDMĚTY, NEJEDNÁ SE O LÉČIVA ANI PŘEDMĚTY KULTURNÍ HODNOTY

Upomínkový charakter nabízených předmětů

Všechny předměty nabízené na stránkách www.samancompany.com ( www.magiezije.cz ) jsou určeny výhradně pro upomínkové a dekorativní účely. Tyto předměty, včetně amuletetotalismanů, jsou nabízeny na základě tradičních věření.
Je důležité pochopit, že jakákoli přisuzovaná vlastnost nebo účinek těchto předmětů je založen na důvěře a osobních zkušenostech uživatelů a není podložen vědeckými důkazy.


Nabízím je s úmyslem poskytnout zákazníkům předměty, které mohou mít pro ně osobní význam nebo sloužit jako krásný a jedinečný doplněk. Je na každém jednotlivci, aby posoudil význam a hodnotu těchto předmětů pro sebe.
Vyzývám zákazníky, že jejich použití není určeno jako náhrada za profesionální radu, léčbu nebo terapii jakéhokoli druhu.

unsplash